Az lenne a kérdésem, hogy a táborunk A3-as plakátjálait hová tudnám kitenni, ahol kiskamaszok szülei láthatják?
—
* A tábor harmadszor kerül megrendezésre, nagy sikere volt, a gyerekeim maguktól mind újra menni akarnak idén is (ami szerintem nagy szó). A szülők hálásak és elégedettek voltak.
Akit érdekelne, részletekkel kereshettek engem is msg-en.
Köszönünk minden megosztást, ajánlást!
Szuper nyarat-vakációt kívánva, a szervezők nevében:
Ujlaki Márton
